Özcanlar Köfte Anadolu Yakası'nda!

Özcanlar Köfte, artık İstanbul’un Anadolu yakasındaki köfteseverlere çok daha yakın. Ümraniye Şubemiz, Küçüksu Caddesi üzerinde, Türk Telekom’un hemen karşısındaki 4 katlı binasında hizmete açıldı. Toplam 650 kişilik kapasiteye sahip Ümraniye şubemizde, gruplar, özel organizasyonlar, aile yemekleri veya iş toplantıları için multivizyon olanaklarının bulunduğu özel salonlar, çocuk oyun odası, mescid gibi ihtiyaç duyabileceğiniz pek çok özel alan mevcut. Sizleri yeni şubemizde ağırlamaktan büyük mutluluk duyacağız.

Ümraniye şubemiz 444 53 83 (KFTE) telefon numarası ile paket servis hizmeti de sunuyor. Evinize veya işyerinize; ister pişmiş, ister pişime hazır, çiğ olarak sipariş verebilirsiniz. Köftemizi sıcak olarak ulaştırabileceğimiz mesafede iseniz, bir telefon açmanız yeterli.

1953 yılından bugüne Özcanlar Köfte olarak, Tekirdağ’ın bu muhteşem lezzetini en iyi şekilde temsil etmek için çalışıyoruz. Kurucularımız İsmail ve Arif Özcan 1953 yılında köfteyi nasıl üretiyorlarsa bugün de aynı şekilde üretiyoruz. Sadece Trakya eti kullanıyoruz. Kendi çiftliğimizdeki hayvanları, kendi arazilerimize ektiğimiz yemlerle besliyoruz. İslami usullere göre veteriner kontrolünde kesip, ISO, HACCP ve Helal Belgeli tesislerimizde aile reçetemize sadık kalarak köfteye dönüştürüyoruz.

Ürünlerimizde asla ama asla soya, koruyucu, renklendirici vb. katkı maddesi kullanmıyoruz. Sizlerin beğenisi ve desteği ile yayınlanan hemen hemen tüm “en iyi köfteci” listelerinde kendimizi görmekten mutluluk duyuyoruz.